Dziękuję Ci za pobranie Narzędziownika

Za chwilę na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie plik do pobrania.

ALE NIE ZAMYKAJ JESZCZE TEJ STRONY!

Jeśli chcesz już teraz spróbować odnowić jakiś mebel, sam Narzędziownik może nie wystarczyć – polecam Ci mojego ebooka:

Miniprzewodnik “Podstawy Malowania Mebli”, który oprócz narzędzi i materiałów, omawia cały proces odnawiania mebla – od jego przygotowania, po malowanie, zdobienie i zabezpieczenie.

Oferta ważna przez:

Minuty
Sekundy

Maluj, Dekoruj, Odnawiaj:
Odmień samodzielnie swoje meble
z Miniporadnikiem
"Podstawy Malowania Mebli"!

Jeśli w Twojej głowie pojawiło się chociaż jedno z tych pytań, mój Miniporadnik jest dla Ciebie!

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z malowaniem i stylizacją mebli i nie do końca wiesz od czego zacząć, to Miniporadnik “Podstawy Malowania Mebli” jest idealny dla Ciebie!

To przystępny i skondensowany przewodnik, który krok po kroku wprowadzi Cię w świat odnawiania i stylizacji mebli.
Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, poradnik uczyni proces malowania mebli prostszym niż myślisz.

Dzięki klarownym, zwięzłym instrukcjom i praktycznym wskazówkom pełni rolę takiej mini ściągi podczas pracy z meblem, dzięki której poczujesz się pewnie w swoich działaniach i nie pominiesz żadnego z etapów. .

Znajdziesz w nim następujące elementy:

I OD CZEGO ZACZĄĆ?
1. Stylizacja a renowacja
2. Analiza mebla i plan stylizacji
3. Narzędzia i materiały
4. Miejsce pracy
5. Przed i Po

II PRZYGOTOWANIE MEBLA
1. Walka z plamami i lokatorami
2. Mycie mebla i demontaż okuć
3. Matowienie i usuwanie powłok
4. Naprawa ubytków
5. Odpylanie i odtłuszczanie
6. Klejenie listew i dekorów
7. Bejcowanie

III APLIKACJA PODKŁADU
1. Rodzaje podkładów do mebli
2. Podkład na drewno/fornir
3. Podkład na okleinę / wysoki połysk

IV MALOWANIE
1. Wybór farby
2. Rodzaje farb do mebli

V ZDOBIENIE
1. Złocenie
2. Szablony
3. Masy i pasty strukturalne
4. Transfery meblowe
5. Papiery decoupage
6. Tapety
7. Cieniowanie
8. Postarzanie
9. Ornamenty meblowe

VI ZABEZPIECZENIE
1. Czy zawsze zabezpieczać mebel?
2. Lakier
3. Wosk
4. Olej/Olejowosk
5. Podsumowanie – jaki preparat wybrać?

Zamów mój Miniporadnik i rozpocznij swoją kreatywną przygodę z odnawianiem mebli!
 
Do tej pory był on dostępny w skromniejszej wersji i tylko dla Uczestniczek warsztatów stacjonarnych, ale postanowiłam go rozbudować i udostępnić szerszemu gronu.
Cena regularna tego Miniporadnika w moim sklepie to 89 zł, jednak w tym momencie masz szansę zakupić go za jedyne
69 zł.

Ale
uwaga! Ta oferta jest ważna tylko przez 15 min od teraz. 
Po tym czasie strona wygaśnie i zakupu będzie można dokonać tylko po cenie regularnej oferowanej na stronie sklepu.
 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak odnowić swoje stare meble i nadać im nowe życie, to z poradnikiem “Podstawy Malowania Mebli” stanie się to prostsze niż myślisz.

Od razu będziesz wiedzieć, od czego zacząć, jakie materiały przygotować oraz jakie kroki wykonać po kolei, aby metamorfoza Twojego mebla zakończyła się sukcesem.

Oferta ważna przez:

Minuty
Sekundy

Oferta ważna przez:

Minuty
Sekundy

Oferta ważna przez:

Minuty
Sekundy

Dlaczego Warto Wybrać Miniporadnik?

Kompaktowy Przewodnik

• W prosty i zwięzły sposób opisuje każdy z etapów malowania i stylizacji mebla
- przygotowanie
- malowanie
- zdobienie
- zabezpieczanie

• Nie musisz już szukać informacji na różnych stronach internetowych i weryfikować ich słuszności
- wszystko w jednym miejscu
- bez zbędnych treści,
- same konkrety, będące wypadkową mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z meblami.

Uporządkowany proces krok po kroku

• Przewodnik systematyzuje proces odnawiania mebla,

• Przedstawia w zwięzły sposób niezbędne etapy krok po kroku.

• Porady są praktyczne i łatwe do zrozumienia.

• Nie pominiesz żadnego z etapów prac, dzięki czemu Twój mebel będzie trwały.

Lista Polecanych Produktów

• Na ostatniej stronie znajdziesz listę kilkudziesięciu polecanych przeze mnie produktów (farby, lakiery, preparaty do złoceń i zdobień) wraz z kodami rabatowymi

• Zdradzę też wskazówki i porady dotyczące najlepszego zastosowania tych produktów

• Lista ułatwi Ci wybór odpowiednich materiałów i zdecydowanie pomoże oszczędzić sporo wydatków na niesprawdzone produkty oraz skrócić czas, który poświęciłabyś na nieudane próby.

Przywróć Życie Swoim Meblom i Stwórz Unikalne Dzieła Sztuki do swojego Wnętrza.

Odkryj, jakie możliwości kryją się w Twoich starych meblach. Dzięki Miniporadnikowi “Podstawy Malowania Mebli” nie tylko uratujesz stare, nieatrakcyjne już meble przed śmietnikiem, ale też stworzysz oryginalne dzieła sztuki, które odzwierciedlają Twój osobisty styl i charakter.

Zamów teraz Miniporadnik i rozpocznij przygodę z odnawianiem mebli już dziś! Pamiętaj, że nie potrzebujesz żadnych zdolności artystycznych – większość czynności jest odtwórczych i bardzo łatwo je opanować! Potwierdzają to moi kursanci, którzy na początku twierdzą, że nie mają zdolności, a potem spod ich rąk wychodzą meblowe cuda!

Nie czekaj na lepszy moment, bo on nigdy nie nastanie.

Odkryj, jakie możliwości kryją się w Twoich starych meblach. Dzięki Miniporadnikowi “Podstawy Malowania Mebli” nie tylko uratujesz stare, nieatrakcyjne już meble przed śmietnikiem, ale też stworzysz oryginalne dzieła sztuki, które odzwierciedlają Twój osobisty styl i charakter.

Zamów teraz Miniporadnik i rozpocznij przygodę z odnawianiem mebli już dziś! Pamiętaj, że nie potrzebujesz żadnych zdolności artystycznych – większość czynności jest odtwórczych i bardzo łatwo je opanować! Potwierdzają to moi kursanci, którzy na początku twierdzą, że nie mają zdolności, a potem spod ich rąk wychodzą meblowe cuda!

Nie czekaj na lepszy moment, bo on nigdy nie nastanie.

Oto niektóre z opinii nt. Miniporadnika

Chciałabym się podzielić swoją opinią na temat miniporadnika "Podstawy malowania mebli". Dla takiego początkującego odnawiacza mebli jak ja, taki poradnik jest bardzo przydatny. Jeszcze do niedawna zastanawiałam się od czego zacząć. Zarówno ten poradnik, jak i wcześniej pobrany "Narzędziownik" okazały się bardzo pomocne przy kompletowaniu narzędzi i materiałów. A to dopiero początek. Jestem przekonana, że jeszcze wielokrotnie będę zaglądała do poradnika podczas odnawiania mebli. W razie jakichś wątpliwości dobrze jest mieć gdzie zajrzeć, by je szybko rozwiać. Kolejność wykonywania prac, rodzaje farb, sposoby zabezpieczania mebli, polecane produkty - te i wszystkie pozostałe informacje zawarte w tym poradniku są dla mnie bardzo cenne. Dziękuję za możliwość korzystania z niego 🙂
Ania
Pobrałam e-book.Dzięki wielkie...jak dla mnie jest bardzo ok.Opisany bardzo szczegółowo każdy krok.Informacje przydatne dla początkujących.Takie moje zdanie.
Matka Dora
Twój ebook jest wspaniały. Odmawiałam już kilka mebli i robiłam to raczej intuicyjnie, ale z Twoim e-bookiem można wszystko zrobić jeszcze lepiej. I co najważniejsze- rozumieć co i dlaczego należy zrobić. Bardzo dziękuję!
Ola Niżniak
Odebrałam i bardzo dokładnie przestudiowałam Twój poradnik. Jak zwykle perfekcyjnie przekazana wiedza, tym razem w pigułce. Bardzo pomocne gdy ma się już jakies pojęcie i tylko szybko do przypomnienia sobie czegoś. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy otrzymanej w kursie , a poradnik to taka wisienka.
Lila Oster

Przykładowe prace moich kursantów

Autorka Miniporadnika:

KAROLINA PACH

Nazywam się Karolina Pach i zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli, przeistaczając stare, zniszczone lub nudne meble w unikatowe meblowe dzieła sztuki.

Przeprowadziłam setki metamorfoz mebli, swoją wiedzą dzieląc się na kilku kanałach w social media.

Moje starania zostały docenione m.in. poprzez nominację do TOP 3 Rankingu INFLUENCERS LIVE AWARDS, poprzez publikacje w kilku magazynach wnętrzarskich oraz zostałam zaproszona do programu TVN „Pani Gadżet”, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes w TVN Style”.

Prowadzę unikatowe warsztaty stylizacji mebli, na które miejsca wyprzedają się w kilka dni na rok do przodu. Uczę kursantki, jak odnawiać i stylizować meble, aby mogły z powodzeniem kontynuować odnawianie swoich mebli w domu.

Stworzyłam, pierwszy na rynku, kompleksowy kurs online o odnawianiu mebli od podstaw, który podczas premiery zdobył zaufanie ponad 140 kursantek.

Jestem założycielką marki Hokus Pokus Home oraz właścicielką pracowni stylizacji mebli. Prowadzę jeden z największych w Polsce kanałów na YouTube, skupiających się stricte na odnawianiu mebli. Moje profile w social media obserwuje łącznie ponad 84 tys osób.

Moją misją jest, aby polskie domy i mieszkania odzwierciedlały charakter swoich mieszkańców, posiadały duszę, więcej kolorów, a nie wyglądały wszystkie tak samo lub jak z wnętrzarskiego katalogu.

Scroll to Top