Odnawianie Mebli w Domu:

Dowiedz się, jak zacząć i uniknij 3 głównych błędów, aby osiągnąć efekt WOW!

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online i zacznij odnawiać meble samodzielnie w domu

Oglądając bezpłatne szkolenie, dowiesz się:

Prezent dla obecnych na szkoleniu

Podczas szkolenia otrzymasz bezpłatnie mini poradnik "Przegląd farb do mebli"!

Prezent dla obecnych na szkoleniu

Podczas szkolenia otrzymasz bezpłatnie mini poradnik "Przegląd farb do mebli"!

Szkolenie poprowadzi:

KAROLINA PACH

Nazywam się Karolina Pach i zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli, przeistaczając stare, zniszczone lub nudne meble w unikatowe meblowe dzieła sztuki.

Przeprowadziłam setki metamorfoz mebli, swoją wiedzą dzieląc się na kilku kanałach w social media.

Moje starania zostały docenione m.in. poprzez nominację do TOP 3 Rankingu INFLUENCERS LIVE AWARDS, poprzez publikacje w kilku magazynach wnętrzarskich oraz zostałam zaproszona do programu TVN „Pani Gadżet”, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes w TVN Style”.

Prowadzę unikatowe warsztaty stylizacji mebli, na które miejsca wyprzedają się w kilka dni na rok do przodu. Uczę kursantki, jak odnawiać i stylizować meble, aby mogły z powodzeniem kontynuować odnawianie swoich mebli w domu.

Stworzyłam, pierwszy na rynku, kompleksowy kurs online o odnawianiu mebli od podstaw, który podczas premiery zdobył zaufanie ponad 140 kursantek.

Jestem założycielką marki Hokus Pokus Home oraz właścicielką pracowni stylizacji mebli. Prowadzę jeden z największych w Polsce kanałów na YouTube, skupiających się stricte na odnawianiu mebli. Moje profile w social media obserwuje łącznie ponad 84 tys osób.

Moją misją jest, aby polskie domy i mieszkania odzwierciedlały charakter swoich mieszkańców, posiadały duszę, więcej kolorów, a nie wyglądały wszystkie tak samo lub jak z wnętrzarskiego katalogu.

Dołącz do bezpłatnego szkolenia i zacznij odnawiać meble w swoim unikalnym stylu!

Scroll to Top