Odnawianie Mebli w Domu:

Dowiedz się, jak zacząć i uniknij 3 głównych błędów, aby osiągnąć efekt WOW!

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online i zacznij odnawiać meble samodzielnie w domu

Oglądając bezpłatne szkolenie, dowiesz się:

Prezent dla obecnych na szkoleniu

Darmowy dostęp do 4 lekcji kursu w wersji DEMO

Prezent dla obecnych na szkoleniu

Darmowy dostęp do 4 lekcji kursu w wersji DEMO

Szkolenie poprowadzi:

KAROLINA PACH

Nazywam się Karolina Pach i zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli, przeistaczając stare, zniszczone lub nudne meble w unikatowe meblowe dzieła sztuki.

Przeprowadziłam setki metamorfoz mebli, swoją wiedzą dzieląc się na kilku kanałach w social media.

Moje starania zostały docenione m.in. poprzez nominację do TOP 3 Rankingu INFLUENCERS LIVE AWARDS, poprzez publikacje w kilku magazynach wnętrzarskich oraz zostałam zaproszona do programu TVN „Pani Gadżet”, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes w TVN Style”.

Prowadzę unikatowe warsztaty stylizacji mebli, na które miejsca wyprzedają się w kilka dni na rok do przodu. Uczę kursantki, jak odnawiać i stylizować meble, aby mogły z powodzeniem kontynuować odnawianie swoich mebli w domu.

Stworzyłam, pierwszy na rynku, kompleksowy kurs online o odnawianiu mebli od podstaw, który podczas premiery zdobył zaufanie ponad 140 kursantek.

Jestem założycielką marki Hokus Pokus Home oraz właścicielką pracowni stylizacji mebli. Prowadzę jeden z największych w Polsce kanałów na YouTube, skupiających się stricte na odnawianiu mebli. Moje profile w social media obserwuje łącznie ponad 84 tys osób.

Moją misją jest, aby polskie domy i mieszkania odzwierciedlały charakter swoich mieszkańców, posiadały duszę, więcej kolorów, a nie wyglądały wszystkie tak samo lub jak z wnętrzarskiego katalogu.

Dołącz do bezpłatnego szkolenia i zacznij odnawiać meble w swoim unikalnym stylu!

Scroll to Top