Twórz wymarzone i niepowtarzalne meble w domowych warunkach

Wykorzystaj sprawdzoną wiedzę i profesjonalne techniki pracy, aby zamienić mebel z sieciówki albo staroć w niepowtarzalne dzieło sztuki!

"Odmień swój mebel nie do poznania".

Dołącz do ponad 200 zadowolonych kursantów i odnawiaj ze mną swoje meble.

PREMIERA KURSU

ODMIEŃ SWÓJ MEBEL NIE DO POZNANIA

Kompleksowy kurs online o odnawianiu mebli od podstaw

Produkty cyfrowe

Warsztaty stacjonarne

KAROLINA PACH

Nazywam się Karolina Pach i zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli, przeistaczając stare, zniszczone lub nudne meble w unikatowe meblowe dzieła sztuki.

Przeprowadziłam setki metamorfoz mebli, swoją wiedzą dzieląc się na kilku kanałach w social media. 

Moje starania zostały docenione m.in. poprzez nominację do TOP 3 Rankingu INFLUENCERS LIVE AWARDS, poprzez publikacje w kilku magazynach wnętrzarskich oraz zostałam zaproszona do programu TVN „Pani Gadżet”, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes w TVN Style”.

Prowadzę unikatowe warsztaty stylizacji mebli, na które miejsca wyprzedają się w kilka dni na rok do przodu. Uczę kursantki, jak odnawiać i stylizować meble, aby mogły z powodzeniem kontynuować odnawianie swoich mebli w domu. 

Jestem założycielką marki Hokus Pokus Home oraz właścicielką pracowni stylizacji mebli. Prowadzę jeden z największych w Polsce kanałów na YouTube, skupiających się stricte na odnawianiu mebli. Moje profile w social media obserwuje łącznie ponad 61 tys osób.

Moją misją jest, aby polskie domy i mieszkania odzwierciedlały charakter swoich mieszkańców, posiadały duszę, więcej kolorów, a nie wyglądały wszystkie tak samo lub jak z wnętrzarskiego katalogu.

Dołącz do mnie na Twoich ulubionych portalach społecznościowych:

Scroll to Top